Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Stimul - personální poradenství

Obchodní manager pro export - B2B ve strojírenství - Praha

referenční číslo: S031/120916 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Pro výrobce v oblasti strojírenství, dodavatelskou společnost v segmentu kovoobráběných dílů pro průmysl, strojírenství, petrochemii, energetiku atd., pro skupinu se širokou nabídkou v technologiích strojního obrábění, technickým zázemím, hledáme kandidáta pro pozici:
OBCHODNÍ MANAGER pro EXPORT - B2B ve strojírenství - Praha

Na uvedené pozici budete hlavním obchodníkem se zaměřením na péči a rozvoj evropského trhu. Vaší úkolem bude převzetí části portfolia zákazníků a rozvoj další péče, dále pak rozvoj exportu. Otevření možností pro prodej a nabídku inženýringu, komponent různých velikostí a komplexnější řešení.
Vaše hlavní zaměření bude na rozvoj kontaktů ve výrobních firmách s důrazem na polský trh a sever Evropy a západní Evropu.

Požadujeme:

Požadavky:
- VŠ/SŠ vzdělání
- praxe v obchodu B2B do průmyslové výroby
- zkušenost s dodávkami k výrobcům strojních či technických zařízeních je vítána
- prezentační dovednosti, technické uvažování
- znalost angličtiny nebo němčiny
- PC znalost

Nabízíme:

Nabízíme zázemí strojírenské skupiny firem s velmi dobrým technickým zázemím, plánem dalších investic do technologií. Stabilní společnost zaměřenou na další technický rozvoj a expanzi.

Region: Hl. m. Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail