Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manager pro export - B2B ve strojírenství - Praha

referenční číslo: S031/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro výrobce v oblasti strojírenství, dodavatelskou společnost v segmentu kovoobráběných dílů pro průmysl, strojírenství, petrochemii, energetiku atd., pro skupinu se širokou nabídkou v technologiích strojního obrábění, technickým zázemím, hledáme kandidáta pro pozici:
OBCHODNÍ MANAGER pro EXPORT - B2B ve strojírenství - Praha
Na uvedené pozici budete hlavním obchodníkem se zaměřením na péči a rozvoj evropského trhu. Vaší úkolem bude převzetí části portfolia zákazníků a rozvoj další péče, dále pak rozvoj exportu. Otevření možností pro prodej a nabídku inženýringu, komponent různých velikostí a komplexnější řešení.
Vaše hlavní zaměření bude na rozvoj kontaktů ve výrobních firmách s důrazem na polský trh a sever Evropy a západní Evropu.

Požadujeme

Požadavky:
- VŠ/SŠ vzdělání
- praxe v obchodu B2B do průmyslové výroby
- zkušenost s dodávkami k výrobcům strojních či technických zařízeních je vítána
- prezentační dovednosti, technické uvažování
- znalost angličtiny nebo němčiny
- PC znalost

Nabízíme

Nabízíme zázemí strojírenské skupiny firem s velmi dobrým technickým zázemím, plánem dalších investic do technologií. Stabilní společnost zaměřenou na další technický rozvoj a expanzi.

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita