Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Asistent/KA - obchod a marketing

referenční číslo: 11473 | aktuálnost: 8. 8. 2016

Máte pokročilou znalost anglického jazyka? Láká Vás zázemí mezinárodní společnosti? Chcete se podílet na plánování, organizaci a realizaci marketingových aktivit? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Mezinárodní společnost se sídlem v Brně obsazuje pozici Asistentka – obchod a marketing (25.000,-Kč).

Náplň práce

  • Asistentské práce pro marketingové a obchodní firemní aktivity
  • Aktualizace webové prezentace společnosti
  • Tvorba a překlady propagačních materiálů společnosti
  • Správa systému CRM
  • Účast na přípravě a organizaci veletrhů
  • Příprava analýz k účasti na veřejných zakázkách

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (překlady)
  • Zkušenost na obdobné pozici (back office, asistent apod.)
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenost z mezinárodního prostředí výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost využití anglického jazyka
  • 13. a 14. plat
  • Dovolená navíc
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 25 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha