Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tomáš GIEBEL - ELEKTROLUIS s.r.o.

Stavební a provozní elektrikáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11263830703 | aktuálnost: 24. 11. 2016

MONTÉŘI ELEKTROINSTALACE
Vhodné i pro absolventy.
Požadavky: §6 vyhl.50/78 Sb., ŘP sk.B /min. pro řízení osobních vozidel/, uživatelská znalost práce na PC /min. Word,Excel/, časová flexibilita, manuální zručnost, znalost orientace v technické dokumentaci budov, strojů a zařízení, elektrospotřebičů, včetně protokolu vnějších vlivů /stavnovení rizik/, orientace ve výkresech , technické dokumentaci, normách, praxe v oboru elektromontáží (výhodou).
Náplň práce: provádění elektroinstalací v občanské vybavenosti i v průmyslových objektech, kompletační činnost elektroinstalací, zapojování elektrických zařízení a jejich předávání investorovi, součinnost s investorem a ostaními řemesly při provádění stavby, součinnost při provádění zkoušek a revizí provedených instalací, evidence provedených instalací, součinnost s revizními techniky a obsluhou
Nabízíme: další odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
První kontakt: telefonicky 777 626 972 od 6-17 h.
ov.23.11.16

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 17 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Tomáš GIEBEL - ELEKTROLUIS s.r.o., Tomáš Giebel, t.giebel@elektroluis.cz, +420 777 626 972