Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DATIX s.r.o.

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11097290724 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Místo výkonu práce: OC Dragoun, Dragounská 2529/6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: mzda až 22.000,- Kč (nástupní plat 14.500,- Kč). Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: střídání krátkého a dlouhého týdne (v jednom týdnu Po, Út, Pá, So, Ne; v druhém týdnu pouze St, Čt; vždy 9:00-20:00 h). Náplň práce: obsluha zákazníků na prodejně, prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej, komunikace se zákazníky na prodejně i po telefonu, práce na PC a na internetu, příjem a vyřizování reklamací, administrativa, starost o chod prodejny, znalost a přehled kompletního nabízeného zboží a služeb (zaškolíme). Požadujeme: dobré komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování a vzhled, zkušenosti v oblasti prodeje výhodou, znalost práce na PC na dobré úrovni (Word, Excel, internet), optimismus, morální a trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat a učit se novým věcem, základní znalost RJ výhodou (není však nutností). Nabízíme: zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, příjemné pracovní prostředí v nové prodejně, možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci, motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích, zajímavá a dobře ohodnocená práce, bonusy (prémie), provize z prodeje, sleva na firemní výrobky (služby). Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem (v případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte výhradně e-mailem na prace@mobilprovas.cz; na e-mail prosím zašlete strukturovaný životopis s fotkou spolu s průvodním dopisem v českém jazyce; pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 17 400 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail