Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá nové kolegy na pozici:

Interní auditor kvality pro vývoj

referenční číslo: 74CF415B

Náplň práce

• Realizace interních auditů systémových i procesních
• Spolupráce při nastavování a nápravných opatření
• Spolupráce při zavádění aktualizovaných procesů
• Práce na přípravě interních a externích auditů
• Komunikace s ostatními odděleními v oblasti procesů elektroniky / systémů

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání
• Zkušenost s řízením kvality/vývojem výrobku
• Orientace v elektronických procesech výhodou
• Schopnost pracovat v kolektivu
• Komunikativní znalost angličtiny podmínkou
• Dobrá znalost práce PC (Win, Office, atp.)
• Orientace na procesy a systém
• Zájem o další vzdělávání a odborný růst
• Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

• pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
• 25 dní dovolené
• Sick Days – 2dny/rok
• příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
• příspěvek na stravování
• variabilní bonusový systém
• možnost jazykového a odborného vzdělávání
• příspěvek na penzijní připojištění
• možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita