Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr vývoje s AJ/NJ

referenční číslo: 9391 | aktuálnost: 8. 8. 2016

Máte dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechnika nebo elektroenergetika? Umíte anglicky nebo německy na komunikativní úrovni? Zajímáte se o obor silnoproudé elektrotechniky a chcete se podílet na vývoji nových projektů?
Pak jste to právě Vy, koho hledáme Máme pro Vás vhodnou pozici do české strojírenské společnosti na pozici:

INŽENÝR VÝVOJE s AJ/NJ

Náplň práce

  • vývoj a zavádění nových produktů do výroby
  • vzorkování, kontrola a měření výrobků
  • tvorba technické dokumentace
  • spolupráce s ostatními odděleními výroby

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • jazykovou vybavenost – AJ nebo NJ
  • znalost ISO 9001:2000
  • praxi v oblasti elektrotechniky
  • zájem o obor, nadšení pro věc, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • zaměstnanecké benefity – 5 dní dovolené navíc, jazykové kurzy
  • odpovídající platové ohodnocení
  • nestereotypní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
  • vlastní rozvržení pracovní doby
  • nástup ihned
  • místo výkonu: Královéhradecký kraj

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha