Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant elektro - řídící technika

referenční číslo: 7491D012 | aktuálnost: 21.03.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, globálního dodavatele elektromechanických systémů a služeb pro vodní elektrárny a jednoho z lídrů ve hydraulické výrobě elektrické energie ve světe, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Projektant elektro - řídící technika.

NÁPLŇ PRÁCE:

• tvorba úplné dokumentace řídicích systémů vodních elektráren (schémata zapojení, dispoziční výkresy rozváděčů, kusovníky, svorkovnicové plány, seznamy kabelů, návaznosti na stávající technologii)
• řešení projekčních změn a odchylek se zákazníkem či vedoucím projektu
• podpora ostatních pracovníků společnosti při řešení technických problémů v rámci své odbornosti

POŽADUJEME:

• absolvent SŠ/VŠ elektrotechnického směru (orientace na průmyslovou automatizaci výhodou)
• zkušenosti s projektováním rozsáhlejších technologických celků výhodou
• uživatelská znalost MS Office
• výhodou je dobrá znalost některého z grafických prostředků pro tvorbu elektrotechnických schémat (Eplan nebo ECSCAD)
• výhodou je znalost kreslení v AutoCAD (2D)
• orientace v technické dokumentaci pro technologie v energetice a průmyslu
• znalost slovem i písmem německý jazyk – pokročilá úroveň (případně AJ)
• schopnost aktivní komunikace se zákazníkem v německém, případně anglickém jazyce při technických konzultacích
• schopnost práce v týmu
• flexibilita a ochota cestovat (Rakousko, Německo)

NABÍZÍME:

• příjemné firemní zázemí
• roční bonusy/prémie
• vzdělávaní kurzy a školení
• příspěvek na penzijní a životní připojištění
• 5 týdnů dovolené
• 5 „sick days“
• stravenky
• mobilní telefon, notebook i k soukromým účelům
• místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Na Kozačce 7/1289, PRAHA 2, 120 00

Region: Praha

Obor: Energetika, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita