Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

BOHÁČ Milan s.r.o.

Odbytoví agenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10223120710 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Místo výkonu práce Chrudim.
Náplň práce:- prezentace a prodej vozů zákazníkům, odborné poradenství spojené s prodejem vozu,aktivní vyhledávání nových zákazníků, komplexní péče o zákazníka v průběhu celého procesu prodeje vozu,administrativa spojená s prodejem vozu, fakturace, prodej příslušenství, pojištění, zajištění financování,koordinace prodejních a poprodejních služeb
Požadujeme:- min. SŠ s maturitou, praxe na obchodní pozici s prokazatelnými výsledky, praxe v prodeji vozů velkou výhodou, přehled v oblasti automobilů, samostatnost, schopnost organizace práce, odolnost vůči stresu, komunikační a vyjednávací schopnosti, vyjadřování na vysoké úrovni slovem i písmem, matematické znalosti, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme: stabilní práci na HPP v zavedené a stabilní společnosti
- motivující finanční ohodnocení v závislosti na realizovaných prodejích, mobilní telefon, odborné zaškolení, podpora zkušenějších kolegů v začátcích

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

BOHÁČ Milan s.r.o., Milan Boháč, jednatel, milan.bohac.bohac@dealer.renault.cz, +420 603 885 056