Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VIP motors s.r.o.

Do našeho stále rozvíjejícího se autokomplexu hledáme nového kolegu na pozici přejímacího technika.

Přejímací technik Autokomplexu Drive Club Praha

referenční číslo: 74536B63 | aktuálnost: 25. 7. 2016

Práce spočívá v převzetí vozu od zákazníka a jeho následný výdej po opravě. Objednávaní dílu, řízení a vytváření cenových nabídek. Komunikace s klienty, vyhledávání nových klientů a příležitostí.

Požadujeme:

Požadujeme dobré komunikativní schopnosti, příjemné vystupování, rychle řešení požadavků, řidičský průkaz skupiny B, zodpovědnost, smysl pro detail, pečlivost, práci s PC, anglický jazyk, zvládání stresových situací a hlavně "lásku" k automobilům. Praxe v oboru není podmínkou.

Nabízíme:

Nabízíme práci v mladém kolektivu, firemní benefity, zajímavé finanční ohodnocení, možnost kariérního růstu a další výhody spojené s automobilovým průmyslem.

Místo pracoviště: Praha 7 - Osadní 10

Region: Hl. m. Praha

Obor: Automobilový průmysl

Specializace: servisní technik

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail