Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Uherskohradišťská nemocnice a.s.

Personální referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11147960711 | aktuálnost: 23. 7. 2016

PP na 1 rok s možností prodloužení. Vzdělání ekonom. směru. Min. 1 rok praxe v oboru. Velmi dobré znalosti personální problematiky, znalost mzdového úč. výhodou. Orientace v oblasti pracovně-právních předpisů. Dobrá znalost práce na PC včetně MS Office(excel, word). Organizační schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti.Zodpovědnost, samosttanost, preciznost, pečlivost a odolnost vůči stresu. Schopnost empatie a flexibilita. Aktivní přístup k řešení úkolů. Zájem o vzdělávání se v oboru. Přihláška musí obsahovat: Strukturovaný životopis, vč. informace o dosavadní praxi. Fotokopie dokladů o dosaženém vzdělání. Souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zák. č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů. Přihlášku zasílejte do 15.8.2016 elektronickou poštou nebo písemně na adresu Uherskohradišťské nemocnice a.s. Obálku označit ,,Personalista´´

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 750 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail