Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Plánovač výroby

referenční číslo: 13449 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Vystudovali jste střední nebo vysokou školu technického nebo ekonomického směru a máte praxi v oblasti plánování výroby? Umíte pracovat v Excelu na pokročilé úrovni a analytické myšlení Vám není cizí? Rádi byste pracovali na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY v severní části Jihomoravského kraje? Pak nám zašlete Váš životopis

Stabilní mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

PLÁNOVAČ VÝROBY (28-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • vytváření plánů výroby, kapacitní plánování
  • sledování dostupnosti materiálu, kapacitní plánování
  • zajištění optimálních zásob, kontrola plnění plánu
  • pravidelná práce v Excelu a interním systému
  • spolupráce s dalšími úseky společnosti

Požadujeme:

  • technické/ekonomické SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na pozici plánovače výroby
  • znalost práce v Excel na pokročilé úrovni
  • znalost anglického jazyka velkou výhodou
  • zodpovědnost, spolehlivost, analytické myšlení

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost osobního i profesního růstu
  • odborné a jazykové kurzy, flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: severní část Jihomoravského kraje

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha