Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti farmacie hledáme vhodné kandidáty na pozici Farmaceutický operátor.

Farmaceutický operátor/ka v Opavě - vyhledávaná pozice

referenční číslo: 5251 | aktuálnost: 11. 7. 2016

Hledáte práci, která Vám nabídne ještě další přidanou hodnotu? Mimo finančního ohodnocení, příplatků a bonusů také nově nabyté znalosti a ceněnou praxi ve vyhledávaném odvětví? Pokud máte alespoň výuční list, pak právě pro Vás máme skvělou nabídku
Pro našeho významného klienta, který působí ve farmaceutickém průmyslu, hledáme manuálně zručné kandidáty/kandidátky na pozici "Farmaceutický operátor". Pracoviště se nachází přímo v Opavě. Nevadí-li Vám směnný provoz, rádi se učíte novým věcem, pak jste náš ideální kandidát/ka. Získejte vyhledávanou pozici, nové zkušenosti, mzdu, další benefity a ještě pracujte na zvýšení Vašich budoucích šancí na trhu práce Nástup je možný ihned

Náplň práce:
- obsluha zařízení pro farmaceutickou výrobu
- ruční balení
- administrativní práce spojená s výrobním procesem

Požadujeme:

- min. SOU/SŠ vzdělání (chemického zaměření výhodou nikoliv podmínkou)
- ochotu pracovat v třísměnném/nepřetržitém provozu
- čistý výpis rejstříku trestů
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou
- mzda až 16000 Kč/měsíc
nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
- příspěvek na stravování
- pravidelný výplatní termín
- možnost získání ceněné praxe ve farmaceutickém průmyslu
- po uplynutí doby, nabídku dalších pracovních pozic

Místo pracoviště: Opava

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha