Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Operátor CNC strojů

referenční číslo: 10600 | aktuálnost: 19. 8. 2016

Hledáte novou pracovní příležitost?
Baví Vám strojařina?
Máte zkušenosti s CNC obráběním?
Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Náplň práce

  • zhotovení výrobku na CNC dle výrobního plánu, jedná se o kusovou výrobu
  • zhotovení výrobku dle výkresové dokumentace a technologického postupu
  • řešení problémů při vzniku nekvalitního výrobku

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru - obráběč kovů výhodou
  • praktické zkušenosti (minimálně z absolvování kurzu) z obsluhy CNC stroje, program Heidenhain
  • schopnost práce s technickou dokumentací
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolední - pouze pondělí až pátek)

Nabízíme:

  • stravenky
  • čisté pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • zajímavé slevy do autoklubu
  • místo pracoviště: Mladá Boleslav

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha