Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ZETOR KOVÁRNA, s.r.o.

Důlní a hutní inženýři přístrojů, strojů a zařízení a specialisté v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11278980745 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Požadujeme:
- SŠ v oboru strojírenství nebo metalurgie
- praxi 2 roky na obdobné pozici ve výrobní firmě
- znalost práce na PC, znalost AJ výhodou
- znalost měřicích přístrojů, zařízení a postupů
- orientaci v technické dokumentaci
- znalost základních požadavků metrologie
- orientaci v ISO normách
- pečlivost a samostatnost
Náplň práce:
- stanovování programu a režimu zkoušek materiálu
- materiálová kontrola metalografií
- provádění metrologického měření opracovaných součástek
- vypracování protokolů o provedených zkouškách
- kvalitativní přejímka hutního materiálu
- vyjadřování k dokumentaci, navrhovaným změnám a zmetkům z hlediska materiálu a tepelného zpracování
Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti s tradicí
- zaměstnanecké benefity
- možnost osobního a profesního růstu
- příslušné mzdové ohodnocení
Nástup: ihned

V případě zájmu prosím kontaktujte personální oddělení:

MGR. KLÁRA BERGMANOVÁ
Tel.: +420 533 338 048
GSM: +420 739 548 803
Email: KBergmanova@zetorkovarna.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha