Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sagapo, příspěvková organizace

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11777610797 | aktuálnost: 18. 1. 2017

místo výkonu práce : Vrbno p/P
POŽADUJEME
orientace v sociálně právních předpisech min. zák.č. 108/2006 Sb., empatie, časová flexibilita, komunikační dovednosti, samostatnost, občanská a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, znalost práce na PC a administrativních činností, praxe v oboru vítána.
Vzdělání:

  • základní nebo střední vzdělání s výučním listem . Absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání. Náplň práce:

Obslužná péče o osoby s mentálním postižením, kombinovaným postižením nebo autismem, nácvík jednoduchých denních činností, pomoc při osobní hygieně a oblékání, pomoc při jídle a denních činnostech, vytváření základních sociálních a společenských kontaktů.
Zaměstnání je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením 1. stupně.
Žádosti s životopisem zasílejte na e-mail: varja.mrazkova@sagapo.cz nebo adresu: Sagapo, p.o., Uhlířská 1353/2, 792 01 Bruntál

Zaměstnanecké výhody : kvalitní odborná školení, profesní růst a osobní rozvoj, příspěvky na obědy, příspěvky na penzijní připojištění, ), osobní a další příplatky, 5 týdnů ŘD, aj.

Z : 25.11.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 11 000 - 14 530 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Sagapo, příspěvková organizace, Varja Mrázková, varja.mrazkova@sagapo.cz, +420 554 211 061

Odpovědět na inzerát