Typ nabídky

Minimální mzda

Zprostředkovatel prodeje nemovitostí

referenční číslo: 73F3156C | aktuálnost: 03.09.2017

Home4people.cz/Areality

Realitní kancelář Home4people Areality se sídlem v Jihlavě a pobočkou v Třebíči hledá nové kolegy do svého týmu na pozici zprostředkovatel prodeje nemovitostí! Staňte se i Vy součástí našeho týmu!

Náplň práce

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici zprostředkovatel prodeje nemovitostí pro oblast Jihlava, Havlíčkův Brod, Pelhřimov a Třebíč.

Požadujeme

- znalost práce na PC
- notebook
- řidičský průkaz sk. B
- obchodního ducha
- časovou flexibilitu
- odhodlání učit se novým věcem
- přátelský a kolegiální přístup
- praxe v oboru nebo v obchodní činnosti výhodou

Nabízíme

- zaškolení a zaučení v oboru
- školení a aktivní tréninky od profesionálů
- přátelský kolektiv
- stabilní a velkou firemní základnu
- stát se členem Realitní Komory ČR
- firemní automobil
- podpora všech kolegů včetně asistentky
- pracovní místo v útulné kanceláři přímo v Jihlavě.
Své životopisy s fotografií zasílejte na E-mail: info.areality@home4people.cz.

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč

Místo pracoviště: Chlumova 5460/7, Jihlava, 58601

Region: Kraj Vysočina

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Reality

Profese: realitní makléř

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Studenty