Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ředitelství silnic a dálnic ČR (příspěvková organizace)

Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace. Nyní přijmeme do pracovního poměru

Automechanik, Rozvadov

referenční číslo: 73CE3241 | aktuálnost: 7. 10. 2016

Pracoviště-lokalita
Středisko správy a údržby dálnice D5 (SSÚD Ostrov, detaš.prac.Rozvadov
Rozvadov 286
34802 ROZVADOV

Náplň práce
• Provádění středních oprav automobilů, včetně seřizování chodu motorů
• Opravy a seřizování vzduchových, hydraulických a elektrických systémů
• Zajíždění nových automobilů a jejich seřizování
• Identifikace závad
• Údržba a opravy motorových vozidel o celkové hmotnosti nad 12 t.

Požadujeme
• Střední odborné vzdělání s výučním listem
• Praxi v oboru
• Profesní průkaz + řidičský průkaz sk. C
• Dopravně psychologické vyšetření
• Čistý rejstřík trestů
• Samostatnost, pečlivost, odpovědnost

Nabízíme
• Stabilitu státní příspěvkové organizace
• Po zapracování přiznání osobního příplatku
• 5 týdnů dovolené, stravenky
• Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity
Termín nástupu
Ihned nebo dle dohody
Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou
Platové podmínky
6. platová třída dle NV ČR č. 564/2006 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe

Bližší informace na:
tel. 724755600 Irena Gažáková, 724822161 Roman Pelouch v pracovních dnech od 6:30 do 15:00 hod.
Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu:
irena.gazakova @rsd.cz nebo roman.pelouch @rsd.cz

Upozornění
Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých v životopisu a dalších požadovaných dokumentech dává uchazeč o zaměstnání souhlas, aby jeho osobní data, která poskytne Ředitelství silnic a dálnic ČR se sídlem Na Pankráci 56 Praha 4, IČO 65993390, včetně jeho dílčích organizačních složek a detašovaných pracovišť, byla interně použita pro účely výběrového řízení a pro uchování v databázi uchazečů do odvolání poskytovatelem písemnou či ústní formou za předpokladu, že s nimi bude nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu s § 11 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha