Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Senior účetní

referenční číslo: 11743 | aktuálnost: 31. 8. 2016

Zajímá Vás účetnictví a máte již v tomto oboru praxi? Umíte alespoň trochu anglicky a chcete mít na starost vedení týmu účetních? Potom nám neváhejte poslat Vaše CV

Významná mezinárodní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

"SENIOR ÚČETNÍ"

Náplň práce

  • Zodpovědnost za vedení účetnictví celé společnosti
  • Pravidelné zpracování účetních závěrek
  • Vedení týmu účetního oddělení
  • Reporting
  • Zpracování daňových přiznání

Požadujeme:

  • Zkušenost se zpracováním účetnictví
  • SŠ/VŠ ekonomického směru - velkou výhodou
  • Znalost daňových zákonů
  • Zkušenost s vedením týmu lidí - výhodou
  • Komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme:

  • Dotované firemní stravování
  • Cafeteria
  • Bonusy
  • Moderní pracovní prostředí
  • Příspěvek na dojíždění
  • Místo pracoviště: Pardubice

Region: Pardubický kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha