Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Festo Production s.r.o.

Pomocní dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11099920782 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Festo je předním celosvětovým dodavatelem automatizační techniky a také společnost, která se výrazně angažuje v oblasti poskytování průmyslových školení a vzdělávacích programů. Festo má celosvětově 61 samostatných společností, k tomu dalších 250 regionálních poboček a zaměstnává okolo 16 000 zaměstnanců.
Pro naši výrobní společnost Festo Production s.r.o. sídlící v České Lípě hledáme zájemce na pozici

Výpomoc ve výrobě (ž/m) - brigáda
vhodná i pro studenty, osoby na MD nebo RD, důchodce

Pracovní náplň:
" Práce na montážní lince (výroba spirálových hadic)
" Výpomoc na extruzní lince (stříhání, navádění hadice, sundávaní hotových kol)
" Měření kontrolních vzorků
" Čtení výkresové dokumentace
" Balení hotových výrobků a jejich označení
" Administrativní činnost

Kvalifikační a další požadavky:
" Manuální zručnost
" Pečlivost, obratnost, rychlost
" Dobrá administrativní evidence
" Ochota pracovat ve 3-směnném provozu (po-pá)
" Dle zákoníku práce věk nad 18 let z důvodu výkonu práce i v noci
" Ochota pracovat v období od července do září minimálně 1 měsíc vcelku
" Min. vyučení, Středoškolské vzdělání s maturitou výhodou (i neúplné u studentů)

Nabízíme:
" Odměnu 75,- Kč/hod.
" Spolupráce na dohodu o provedení práce nebo o pracovní činnosti
" Pravidelný výplatní termín
" Možnost dlouhodobé spolupráce, a tak stabilního příjmu
Nástup možný ihned
Vaši písemnou nabídku a případné dotazy k nabízené pracovní pozici očekáváme na e-mailové adrese: jirina.hanusova@festo.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 75 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha