Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

CNC - soustružník

referenční číslo: 11737 | aktuálnost: 31. 10. 2016

Jste zkušeným soustružníkem na CNC soustruhu a hledáte zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti? Orientujete se v technické dokumentaci a domluvíte se německým jazykem? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes

Švýcarská společnost působící ve strojírenství obsazuje pozici:

CNC - SOUSTRUŽNÍK

Náplň práce

  • Obsluha CNC soustruhu (prostředí Heidenhein, Sinumeric)
  • Příprava a seřízení soustruhu dle technické dokumentace
  • Komunikace napříč výrobou ve společnosti
  • Zlepšování procesů ve výrobě
  • Údržba zařízení a nástrojů, práce s měřidly

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (strojírenství nebo podobný směr)
  • Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Němčinu - pokročilá znalost
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ochotu pracovat na směny

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve stabilní švýcarské společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Firemní akce a školení
  • Zvýhodněné telefonní tarify
  • Místo výkonu práce: Ostravsko

Mzda: 22 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha