Typ nabídky

Minimální mzda

IT / AV technik, audio, video support

referenční číslo: 7378279E | aktuálnost: 22.02.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Zajímá vás audiovizuální a prezentační technika? Bavilo by vás technické zajišťování kongresových akcí? Chcete být manažerem společenských akcí v hotelu?

Pak jste pro nás tím pravým

Pro našeho klienta, společnost zabývající se zajišťováním kongresových akcí pro přední české i zahraniční hotely, hledáme šikovné manažery, techniky na realizaci a obsluhu audiovizuální a prezentační techniky.

Koho hledáme:
• partnera se zkušeností v oboru
• manažera hotelových zakázek
• schopného a komunikativního kolegu
• pozice je vhodná také pro absolventy SŠ/VŠ elektro/IT oborů, kteří se zajímají o audiovizuální a projekční techniku

Co požadujeme:
• dobrou znalost AJ, slovem i písmem (nutná komunikace s klienty)
• vzdělání elektrotechnického/IT směru (zaměření na výpočetní techniku výhodou)
• orientaci v audiovizuální, kongresové a prezentační technice (výhodou)
• znalost ozvučení, projekce a osvětlení
• výbornou orientaci v IT (PC sítě, OS Microsoft, MS Office (Powerpoint), HW)
• časovou flexibilitu a ochotu cestovat
• zkušenosti se sestavováním nabídek a kalkulací
• vítáme znalost hotelového prostředí a zázemí společenských akcí

Co nabízíme:
• spolupráci na zajímavých lokálních i mezinárodních projektech
• vzdělávání a rozvoj v oblasti AV technologií
• profesionální přístup
• práci v moderním a dynamickém hotelovém prostředí, kongresový hotel v Praze
• práci na HPP (možnost i na IČO)
• místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby, Tvůrčí práce, kultura, umění, Technika, elektrotechnika, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy