Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Statutární město Opava

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11203920787 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Předpoklady pro výkon funkce: dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., v platném znění.
Požadavky stanovené Statutárním městem Opava: min. SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou, aktivní znalost anglického jazyka, znalost druhého cizího jazyka výhodou, předchozí praxe v turistickém informačním centru výhodou, zkušenosti s průvodcovskými službami výhodou, dobrá znalost místopisu města a okolí, dobrý přehled o kulturním a sportovním dění ve městě a okolí, dobrý přehled o celkovém společenském dění a aktuálních trendech v oblasti cestovního ruchu, dobrá znalost práce s PC (internet, MS Outlook, MS Word, MS Excel), příjemný vzhled a vystupování, výborné komunikační a prezentační dovednosti, ochota dále se vzdělávat, ochota pracovat také o víkendech a svátcích, ochota prezentovat město na veletrzích cestovního ruchu v tuzemsku i zahraničí.
Platové zařazení: platová třída 8, stupeň dle prokázané praxe od 13 980 - 21 070Kč (v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění), HPP, smlouva na dobu určitou, dvousměnný provoz, plný úvazek, předpokládaný nástup: 1. 9. 2016.
Písemná přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat: přesné označení výběrového řízení o jméno, příjmení a titul uchazeče o datum a místo narození o státní příslušnost uchazeče o místo trvalého pobytu uchazeče o číslo občanského průkazu o kontaktní telefonní číslo o kontaktní e-mail o datum a podpis uchazeče.
Požadované doklady: strukturovaný životopis včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech s ohledem na výše uvedené požadavky stanovené Statutárním městem Opava, motivační dopis, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (v případě diplomu VŠ i vysvědčení o státní zkoušce, v případě VOŠ diplom a vysvědčení o absolutoriu).
Písemnou přihlášku s výše uvedenými materiály zasílejte poštou nebo odevzdejte osobně v podatelně Magistrátu města Opavy na adrese: Magistrát města Opavy, personální a mzdové oddělení, Horní náměstí 69, Opava, 746 26. Na obálku uveďte: "Neotvírat, výběrové řízení". Termín ukončení příjmu přihlášek: 15. 8. 2016.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu
bez udání důvodů.
Poznámka: pracoviště Magistrátu města Opavy jsou v režimu nekuřáckých pracovišť.
Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 13 980 - 21 070 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail