Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádnice/ky pro práci na pokladně do obchodního řetězce. Výhodou brigády je volba směn dle Vašich časových možností, dlouhodobá spolupráce. Brigáda je vhodná pro ženy i muže, díky flexibilní volbě směn se hodí jak pro studenty, tak i pro ostatní osoby hledající přivýdělek. Místo výkonu se nachází v Kamenici-Želivec. Nástup je možný ihned. NOVĚ NABÍZÍME MOŽNOST TÝDENNÍ VÝPLATY MZDY!!! Pracovní doba: odpolední směny 13:30 - 21:30 hod.

Práce na pokladně v supermarketu - 95 Kč/hod.

referenční číslo: 5446 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádnice/ky pro práci na pokladně do obchodního řetězce. Výhodou brigády je volba směn dle Vašich časových možností, dlouhodobá spolupráce. Brigáda je vhodná pro ženy i muže, díky flexibilní volbě směn se hodí jak pro studenty, tak i pro ostatní osoby hledající přivýdělek. Místo výkonu se nachází v Kamenici-Želivec. Nástup je možný ihned.

NOVĚ NABÍZÍME MOŽNOST TÝDENNÍ VÝPLATY MZDY

Pracovní doba: odpolední směny 13:30 - 21:30 hod.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky
- práce s hotovostní/bezhotovostní platbou
- úklid oddělení
- doplňování zboží

Požadujeme:

- potravinářský průkaz
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

- mzdu: 95 Kč/hod.
- výplata mzdy v pravidelných termínech, lze i každý týden!
- dlouhodobou spolupráci
- možnost výběru směn

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail