Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MORAVIA PROPAG, s.r.o.

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11098850775 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Pro Servisní středisko v Blučině (okr. Brno-venkov), které se zabývá servisem chladírenského zařízení (lednice, nápojové automaty, post-mix) pro Coca-Colu a další zákazníky, hledáme Servisního technika.

Náplň práce:
kompletní repase zařízení
elektro opravy a opravy mechanických částí zařízení
výměna kabelů, startéru, zářivek, tlumivek, elektro ventilátoru, napájecího trafa pro led osvětlení, atd..
polepy, parciální lakování, kytování, broušení a další drobné opravy

Od vhodného kandidáta očekáváme:
spolehlivost, odpovědnost, přesnost a poctivý přístup k práci
manuální zručnost, šikovnost (uvítáme zkušenost s více řemesly)
platná vyhláška 50/1978 Sb.
Výhodou:
praxe se servisní či opravárenskou činností
praxe s opravami chladírenských zařízení

Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr - pravidelná pracovní doba 40 hod./týdně
stabilní platové ohodnocení a bonusový systém, kterým lze mzdu navíc výrazně ovlivnit
zázemí zavedené společnosti se silným postavením na trhu a 20letou historií
dovolená navíc a sick-days
flexibilní začátek a konec pracovní doby
jazykové kurzy
příspěvek na sport, kulturu či volný čas
příspěvek na životní či penzijní připojištění
a další balíček zaměstnaneckých benefitů

Nástup co nejdříve.
Pracoviště: Blučina (18 km JIŽNĚ od Brna)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha