Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer/ka tuzemského obchodu (P3893)

referenční číslo: 7334B134 | aktuálnost: 01.06.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

zodpovědnost za marketing a prodej systémů a výrobků společnosti na určeném teritoriu nebo pro vybranou cílovou skupinu zákazníků, příprava návrhů na vývoj nebo inovace produktů, zodpovědnost za přípravu a realizaci stanovených obchodních případů, sledování trhu s výrobkovým portfoliem společnosti, příprava marketingových plánů společnosti včetně jejich vyhodnocování, vypracování plánu prodeje a zajištění jeho realizace

Požadujeme

M/Ž, VŠ, VOŠ nebo SŠ vzdělání technického, ekonomického nebo IT zaměření, středně pokročilá znalost AJ, obchodní praxe minimálně 5 let, znalost práce na PC (vysoká uživatelská úroveň, aktivní práce v prostředí Windows, prezentační dovednosti, prodejní schopnosti, samostatnost, velmi dobrá úroveň vystupování a jednání, základní orientaci v problematice veřejných zakázek, výhodou je znalost problematiky veřejné dopravy, vztah k technické problematice, ochota cestovat, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti, výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity (dle pracovní pozice), možnost dalšího vzdělávání v jazykových kursech, v programu firemního vzdělávání, možnost dalšího profesního růstu, pružná pracovní doba (u THP pozic), 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní připojištění (ve výši 3 % z hrubé mzdy), bonusy ke mzdě a v případě zisku roční odměny

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Vysoké Mýto,

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - prodej a služby, Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika

Profese: key account manager, manažer prodeje, obchodní ředitel/manažer, obchodník, produkt developer, produktový analytik, regionální obchodní manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování