Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Světlo Kadaň z.s.

Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11273840715 | aktuálnost: 18. 8. 2016

V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na adresu halouzkova@os-svetlo.net, v předmětu uvádějte "VŘ". Životopisy zasílejte do 7.9. 2016 včetně.
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Místo výkonu práce - Světlo Kadaň z.s. - pracoviště, Klášterecká č.p. 1720, 432 01 Kadaň 1, Klášterec n.O., Karlovarský kraj

Stručný popis činnosti, kompetence - terénního program pro Karlovarský kraj - podílí se na poskytování všech služeb v rámci Terénního programu (karlovarský kraj) + pedagogická činnost (Kadaň, Klášterec nad Ohří) + administrativní činnost

Osobní charakteristika - požadavek - komunikativnost, schopnost empatie, chuť vzdělávat se, umět se rozhodnout, flexibilita, organizace a kontrola práce.
Formální vzdělání - požadavek - podmínky dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách nebo min. středoškolské s maturitou pedagogického směru, řízení motorového vozidla, práce na PC - internet, MS Office.
Preferované neformální vzdělání v oblastech - motivační rozhovory, krizová intervence, rodinné poradenství, prevence relapsu, zdravotní minimum, pedagogické kurzy.
Výše nástupní mzdy se odvíjí od nejvyššího dosaženého vzdělání a doby praxe v oboru.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail