Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá nové kolegy na pozici:

Vedoucí pracovního týmu - Rychvald

referenční číslo: 73199D9C

Náplň práce:

  • organizace výrobního týmu ve směnném režimu
  • zodpovědnost za plnění výrobního plánu a za kvalitu výrobků
  • sledování efektivity procesu výroby, evidence prostojů, zpracování denního reportingu
  • zodpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO na pracovišti
  • školení nových operátorů
  • periodická školení operátorů a jejich další rozvoj dle matic zastupitelnosti
  • dodržování zásad štíhlé výroby, pořádku na pracovišti, 5S atd.
  • evidence docházky na pracovišti

Požadujeme:

  • OU/SŠ vzdělání technického směru
  • praxi z výrobní společnosti min. 2 roky, automotive výhodou
  • orientaci v nástrojích štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED atd.) výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word)
  • zkušenosti s vedením lidí
  • schopnost týmové práce, organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
  • komunikativnost, flexibilitu, odpovědnost, spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • zajímavou práci na závodě světelné techniky v Rychvaldu
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, docházkový bonus, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění)
  • možnost odborného a kariérního růstu

Místo pracoviště: Rychvald, 73532

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity