Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

FAB Vehicle Security Solutions s.r.o.

Inženýři elektrotechnici a energetici kontroly a řízení kvality

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11774830777 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Kontakt zasláním životopisu na e-mail lenka.kutnarova@kk-alpha.com, telefonicky nebo osobně na pracovišti.
Požadavky:
- VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- aktivní přístup k danému tématu
- předchozí zkušenost na podobné pracovní pozici
- komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou, znalost německého jazyka výhodou
- pokročilá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
- technické a analytické myšlení, smysl pro detail i celek, vizionářský přístup
- flexibilita a ochota cestovat do zahraničních zemí
- řidičský průkaz skupiny B, zkušenost s řízením motorových vozidel
Náplň práce:
- řídí aktivity spojené s procesy Automotive SPICE (elektro a software)
- řídí činnosti spojené se vzorkováním výrobků - vytváří, udržuje a prezentuje kompletní vzorkovací dokumentaci (PPAP, VDA)
- vytváří interní kontrolní a zkušební plány, případně spolupracuje na tvorbě kontrolních plánů pro dodavatele, a také prototypy
- zajišťuje kontroly zákaznických portálů, aktualizuje data na těchto portálech a přenáší požadavky zákazníka do FAB VSS a k dodavatelům
- provádí analýzy neshod a rizik (zajištěných na vstupu, v procesu, výstupu, zkouškách a z reklamací)
- dává technickou podporu jednotlivým oddělením a efektivně řeší problémy
- vyjadřuje se k návrhům NTZ a CR na sériové projekty a vykonává dohled u ověřovacích sérií
- vyjadřuje se k požadavkům na nová měřidla, nářadí a stroje v rámci vývoje procesu / výrobku
- vede workshopy za účelem minimalizací nákladů na jakost spojených s designem výrobku / procesu
- vyjadřuje se ke konstrukčním / technologickým odchylkám a opravným postupům na sériové projekty
- řídí činnosti v oblasti jakosti v rámci svěřeného projektu
Nabízíme:
- zázemí mezinárodní společnosti, dotované závodní stravování (jídelna v areálu firmy)
- pružná pracovní doba, benefity v rámci programu Cafeterie, firemní vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, 13. mzda (dle kolektivní smlouvy), možnost příspěvku na penzijní připojištění.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

FAB Vehicle Security Solutions s.r.o., Lenka Kutnarová, lenka.kutnarova@kk-alpha.com, +420 702 169 511