Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista lakování

referenční číslo: 8730 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zkušenost s prací v lakovně a s povrchovými úpravami? Hledáte stabilní a perspektivní zaměstnání s výkonovými bonusy? v tom případě nám neváhejte zaslat Váš životopis.

Stabilní zahraniční firma hledá nového zaměstnance na pozici:

SPECIALISTA LAKOVÁNÍ (20000 – 24000 Kč)

Náplň práce

  • Řešení procesů pro aplikaci povrchových úprav
  • Vyřizování reklamací
  • Zlepšování technologií a postupů v rámci lakovny
  • Vedení komunikace v rámci firmy i se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání strojírenského nebo technického směru
  • 1 rok praxe v oboru povrchových úprav
  • Základní znalost AJ nebo NJ
  • Aktivní přístup a ochotu rozvíjet se v oboru

Nabízíme:

  • Práci v moderní perspektivní společnosti
  • Výkonové bonusy
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Ozdravné pobyty
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha