Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

PHP Programátor

referenční číslo: 35917 | aktuálnost: 30. 7. 2016

Pro SW společnost, která pečuje o celkovou správu serveru hledá šikovné juniory, pokročilé kandidáty, které baví IT technika a věnují mu veškerý volný čas.

Požadujeme:
• Výborná znalost čistého PHP a OOP programování
• Pokročilá práce s SQL (optimalizace, index, skládané selecty, …)
• Znalosti prostředí operačního systému Linux
• Pokročilá práce s XML, SOAP, WSDL
• Schopnost číst a upravovat kód v libovolném programovacím jazyku (Python, C, Java, …)
• Znalost AJ aspoň na úrovni čtení a porozumění technické dokumentaci
• Preciznost
• Samostatné a logické uvažování, schopnost vývoje logiky systémů

Pracovní náplň:
pracovník se bude podílet na kontinuálním rozvoji a údržbě vlastního systému pro poskytování služeb naší společnosti

Nabízíme:
• Práci na globálním projektu
• Slušné finanční ohodnocení na základě znalostí a zkušeností uchazeče
• Prostředí menšího týmu orientovaného na kvalitní, rychlá a zároveň efektivní řešení
• Dobré prostředí pro profesní růst

Pokud Vás nabídka zaujala zašlete svůj aktuální životopis na email kariera09@karierasro.cz

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha