Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Personal Consult s.r.o.

Vedoucí nástrojárny (P3692)

referenční číslo: 72AA90F5 | aktuálnost: 10. 7. 2016

řízení kolektivu 25 lidí, řízení, plánování a organizace činností v nástrojárně (údržba, opravy a úpravy forem), odpovědnost za plnění termínů připravenosti forem a přípravků k sériové výrobě, evidence stavu forem v IS, odpovědnost za zvyšování efektivity a kvality práce

Požadujeme:

M/Ž, SŠ/VŠ technického směru, znalost anglického jazyka výhodou, praxe v prostředí nástrojárny a v oblasti forem pro vstřikování plastů podmínkou!
manažerské a organizační zkušenosti (praxe min. 3 roky), zkušenosti se zakázkovou výrobou a v oblasti automotive

Nabízíme:

velmi dobré mzdové podmínky, 1,5 násobek mzdy ročně navíc, podíl na ekonomických výsledcích firmy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, další zam. výhody (masáže, posilovna, kult. a sport. akce
apod.)

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail