Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VALIANT - TMS Czech s.r.o.

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11202130749 | aktuálnost: 2. 9. 2016

Požadavky:
- SŠ/VŠ v oboru strojírenství
- znalost práce v některém ze 3D konstrukčních softwarů (Autocad, Catia, ...)
- komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka pro zahraniční spolupráci a studium podkladů (další jazyky jsou výhodou)
- dobré technické a analytické myšlení
- pečlivost a svědomitost
- znalost pneumatických systémů výhodou

Náplň práce:
- analýza požadavků zákazníka v oblasti pneumatických systémů
- konstrukce pneumatických schémat
- specifikace nakupovaného materiálu a kusovníků
- zodpovědnost za přidělenou část projektu, komunikace se zákazníky a jednotlivými odděleními
- podpora výroby
- zpracování technické dokumentace pro zákazníka

Nabízíme: Práci v dynamické a perspektivní mezinárodní společnosti, pružná pracovní doba, možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu, jazykové kurzy, firemní akce, bonusy/prémie, stravenky.
Neozveme-li se vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení.

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti VALIANT – TMS Czech s.r.o., IČ: 483 941 14 dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů na dobu nezbytně nutnou k účelu jejich zpracování, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou".

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha