Typ nabídky

Minimální mzda

Majetková účetní

referenční číslo: 72A38EB7 | aktuálnost: 07.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Pro mezinárodní společnost hledáme zkušeného kandidáta/ku na pozici Specialisty majetku.

Náplň práce

  • účtování faktur na pořízení dlouhodobého majetku a technického zhodnocení
  • zatřiďování majetku do odpisových skupin
  • zúčtování účetních a daňových odpisů
  • evidence a pojištění majetku
  • zajišťování a správa majetkových dotací
  • tvorba investičního plánu
  • kalkulace investičních projektů a jejich následné vyhodnocování
  • výpočet návratnosti investic
  • správa daně z nemovitostí a silniční daně
  • problematika transferových cen
  • tvorba směrnic v uvedené oblasti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • velmi dobrá orientace v daňových a účetních předpisech v dané oblasti
  • zkušenosti v oblasti dlouhodobého majetku, s tvorbou rozpočtů, plánováním nákladů a reportingem
  • znalost SAP výhodou
  • znalost AJ velkou výhodou
  • pokročilá znalost MS Office, zejména MS Excel

Nabízíme

  • zajímavou práci v prosperující nadnárodní společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající významu pozice a výsledkům
  • podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dní, zřejmě jsme dali přednost jinému kandidátovi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita