Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace

Šéfkuchaři v jídelnách, menzách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11039170749 | aktuálnost: 14. 7. 2016

ÚSO s vyučením i maturitou, vhodné pro absolventy, ŘP sk. B, znalost práce na PC, zdravotní průkaz.
Náplň práce: organizuje a koordinuje činnost pracovníků na daném úseku, sestavuje rozpis služeb na úseku stravovacího provozu, zajišťuje chod úseku, připravuje podklady a provádí písemné objednávání potravin, vede evidenci a zodpovídá za normování stravy a vedení spotřebního koše v programu PC, zpracovává nové normy, připravuje stravu pro děti a zaměstnance.
Plat od 11 760 Kč (dle dosažené praxe a aktuální stupnice platových tarifů + osobní příplatek + příplatek za vedení), 1-směnný provoz, HPP na plný úvazek na dobu určitou do 31.8.2017, pracoviště Opava, nástup dle dohody, KO: Ing. Jana Carbolová, tel.: 553 621 548, životopis zašlete na e-mail: carbolova@dcctyrlistek.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail