Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog (-mpbv2-)

referenční číslo: 727C796C | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• tvorba technologických výrobních postupů
• optimalizace výrobních procesů
• zpracování výrobní dokumentace pro předsériovou výrobu
• zavádění principů štíhlé výroby
• zkoušení forem - vzorkování
• zavádění nových technologií a nových materiálů
• spolupráce s vedoucími projektů ma nových zakázkách
• zpracování podkladů pro cenové kalkulace
• stanovuje způsob uspořádání, průběh a sestavování technických podmínek výroby
• kontrola dodržování norem a předpisů
• komunikace se zákazníky, dodavateli zařízení a materiálů

Požadujeme

• SŠ,VŠ vzdělání technického oboru
• praxe z pozice technologa ve výrobní společnosti min. 3 roky
• praktické zlušenosti s Pro/E a Solidworks ( výhodou)
• zkušenosti v oblasti lisování plastů
• znalost konstrukce forem
• řidičský průkaz sk. B
• schopnost komunikace v anglickém jazyce výhodou

Nabízíme

• stravenky, závodní stravování
• týden dovolené nad zákoník práce
• zajímavou a samostatnou práci
• perspektivní a stabilní zaměstnání
• odpovídající mzdové ohodnocení včetně benefitů

Místo pracoviště: Brno venkov

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství

Profese: technolog ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita