Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol. s r.o.

Hledáte stabilní práci ve výrobě s motivujícím finanční odměnou? Máme pro Vás nabídku zajímavé práce v zavedená výrobní společnosti v Jičíně, kam aktuálně hledáme pracovníky/pracovnice výroby Nástup : IHNED Místo výkonu : JIČÍN

Dělník ve výrobě - Jičín

referenční číslo: 72602440 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Náplň práce:
- Manuální činnost ve výrobě
- kompletace dílů
- opracovávání výrobků
- práce s výrobními stroji a na výrobních linkách
- kontrola kvality hotových produktů

Požadujeme:

Požadavky:
- Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- Spolehlivost
- Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
- Praxe ve výrobě výhodou

Nabízíme:

Co Vám nabízíme?
- Práce ve 3 směnném provoze ( ranní : 6 – 14, odpolední: 14 – 22, noční: 22 – 6)
- Základní hodinová mzda 80,-Kč + zákonné příplatky
+ příplatek 5,-Kč/ za každou odpracovanou hodinu na odpolední směně
+ Příplatek 50,-Kč/ za každou odpracovanou hodinu na noční směny
- Motivační bonus až 4.000 Kč/měsíc ovlivněn Vašim výkonem a kvalitou práce
- Měsíční výkonnostní bonus
- pololetní bonus za docházku až 6.000 Kč ( 1000,-Kč/ měsíc odchození bez problémů s docházkou)
- roční bonus za až 2.000 Kč v případě toho, že nebudete nemocní
- příspěvek na stravování ve výši 29,-Kč/den
- 25 dní dovolené

V případě zájmu nám zasílejte Vaše CV, budeme Vás kontaktovat ohledně termínu osobních pohovorů a s bližšími informacemi.

Místo pracoviště: Jičín

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha