Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Roman Vojtaš

Montéři kovových konstrukcí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11507680749 | aktuálnost: 30. 10. 2016

- Místo výkonu práce: Družstevní č.p. 169, 504 01 Nový Bydžov + Královéhradecký kraj

POMOCNÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE V KOVOVÝROBĚ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pružná pracovní doba, místo výkonu práce: dílna v Novém Bydžově + montáže na zakázkách stavebních firem i soukromých osob v Královéhradeckém kraji
- Náplň práce: výroba lehkých ocelových konstrukcí, vrat, bran, plotů na dílně, vrtání, řezání na strojích, svařování, nátěry konstrukcí, převoz do zinkovny, lakovny a montáž na zakázkách stavebních firem i soukromých osob.
- Požadujeme: základní vzdělání, řidičské oprávnění výhodou
- Nabízíme: mzdu dle praxe a kvality odvedené práce, prémie při plnění zakázek; práci v rozšiřující se malé firmě s perspektivní budoucností; dovoz obědů; zaučení
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu kontaktujte: Vojtašová Jitka, tel.: 730 158 211, e-mail: romanvojtas@seznam.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 16 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Roman Vojtaš, Jitka Vojtašová, romanvojtas@seznam.cz, +420 730 158 211