Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Logistik

referenční číslo: 12588 | aktuálnost: 26. 9. 2016

Vystudoval/a jste střední nebo vysokou školu ekonomického směru? Máte zkušenosti v logistice, umíte komunikovat se zákazníky a máte znalosti v oblasti celní problematiky? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis ještě dnes

Mezinárodní společnost obsazuje pozici:

LOGISTIK

Náplň práce

  • Zajištění a organizování dopravy zboží
  • Vyřizování faktur, objednávek
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a přepravci
  • Tvorba dokumentace související s přepravou
  • Vedení skladové evidence
  • Objednávání spotřebního materiálu, služeb a komponentů

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • Praxi na pozici logistika ve výrobní společnosti min. 2 roky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní telefonická komunikace)
  • Znalost obchodní a celní problematiky
  • Orientaci ve skladovém hospodářství

Nabízíme:

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příležitost profesního a odborného růstu
  • Zázemí stabilní zahraniční firmy
  • Místo výkonu práce: Louny

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha