Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista back office s němčinou

referenční číslo: 12065 | aktuálnost: 9. 10. 2016

Rádi byste využili své znalosti německého jazyka? Jste organizačně zdatní a máte zkušenosti s vedením pracovního týmu? Pak hledáme právě Vás
Mezinárodní řetězec obchodních domů hledá do svého brněnského týmu zaměstnance na pozici:
SPECIALISTA BACK OFFICE s NĚMČINOU

Náplň práce

  • Zodpovědnost za administrativní práce
  • Vedení týmu zaměstnanců, kontrola činnosti
  • Řešení situací se zaměstnanci a zahraničními dodavateli
  • Komunikace s dodavateli v německém jazyce
  • Pravidelný reporting

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Pokročilou znalost německého jazyka
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost nákupu zboží za zvýhodněné ceny
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Zajištění vstupního zaškolení mimo brněnskou pobočku
  • Místo pracoviště: Brno

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha