Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Plánovač výroby

referenční číslo: 12211 | aktuálnost: 23. 10. 2016

Jste pracovníkem v oblasti plánování výroby? Máte dobré analytické myšlení a dokážete zachovat chladnou hlavu i v krizových situacích? Nečiní Vám problém operativně vyřešit veškeré problémy nastalé každodenním provozem? Pak hledáme právě Vás

Výrobní společnost přijme kolegu na pozici:

PLÁNOVAČ VÝROBY

Náplň práce

  • zajištění denních a týdenních plánů výroby
  • úzká spolupráce s oddělením výroby pro zajištění plynulého chodu
  • řešení operativních problémů ve výrobním procesu
  • práce s ročními a měsíčními kapacitními plány
  • práce s daty v systému SAP

Požadujeme:

  • min. SŠ – technický směr výhodou
  • 1 -2 roky praxe na pozici plánovače výroby
  • angličtinu na mírně komunikativní úrovni
  • zachování rozumného úsudku a systematické práce i ve vypjatých situacích
  • znalost práce v systému SAP - VÝHODOU

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní výrobní firmě
  • mzdové podmínky adekvátní Vašim znalostem a zkušenostem
  • široká škála benefitů – osobní i profesní růst, stravování
  • nástup možný co nejdříve
  • nabrání zkušeností z úspěšné výrobní strojírenské společnosti
  • místo výkonu práce: MS kraj

Mzda: 24 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha