Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer klientských změn

referenční číslo: 7214C8D2 | aktuálnost: 02.05.2017

NACONI s.r.o.

Společnost NACONI s.r.o. hledá nového spolupracovníka na pozici manažera klientských změn.
Staňte se rádcem a průvodcem klientů na jejich mnohdy strastiplné cestě při úpravě jejich bydlení. Nabízíme samostatnou práci na zajímavých projektech v nových kancelářských prostorách v Praze Vysočany, přátelskou atmosféru pracovního kolektivu a dobré finanční ohodnocení.

Náplň práce

- seznámení klienta se standardní projektovou dokumentací, standardními materiály a jejich dodavateli, se systémem klientských změn
- vypracování a odsouhlasení dokumentů klientských změn, které budou použity k realizaci klientských změn na konkrétních developerských projektech
- kontrola úprav projektové dokumentace o požadované klientské změny ve stavebních dispozicích a v jednotlivých profesích
- výpočet víceprací
- koordinace činnosti dodavatelů standardních materiálů
- evidence databáze klientských změn, schopnost rozpoznat komplikace a řešit je, popř. předat svému nadřízenému
- orientace v několika projektech najednou

Požadujeme

Technická zdatnost - Znalost projektové dokumentace - Orientace ve stavebních materiálech - Práce v programu Excel, Word Osobní vlastnosti - Vyjadřovací schopnosti, umění komunikovat (klient, projektant, stavba, developer) - Umění naslouchat - Samostatnost - Důslednost Výhody - AJ, RJ - ŘP - Zkušenosti s klientskými změnami - SŠ nebo VŠ stavebního zaměření

Místo pracoviště: Praha - Vysočany

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita