Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Nejvyšší správní soud

Správci objektů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11310030736 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Ředitelka správy Nejvyššího správního soudu hledá kandidáty na pozici
ÚDRŽBÁŘ
Požadavky:
" SOU vzdělání ideálně v oboru elektro - elektromechanik, elektrikář
" Praxe v obdobné pozici nutností
" Univerzální manuální zručnost nutností
" Platná vyhláška 50/78 Sb., minimálně § 8
" Základní znalost MS Office
" Spolehlivost, pečlivost, pracovitost a zodpovědnost
" Korektní a vstřícné chování i vystupování
Náplň práce:
" Dle plánu provádí kompletní práce údržby včetně oprav, zejména
elektrických instalací a elektrických zařízení
vodoinstalací a zařizovacích předmětů připojených na kanalizaci, vodu a plyn
kanalizačních zařízení, včetně odpadních jímek, údržby a oprav kanalizace
nátěrů a maleb
práce zahradnické, sklenářské, zednické a zámečnické
nábytku a ostatních součástí interiéru včetně montáže a demontáže
úklid chodníků a další pomocné práce
" Obsluhu technologických zařízení pomocí systému Měření a regulace a chlazení
" Revize elektrického nářadí a zařízení
" Obsluhu výměníkové stanice s automatizovanými regulačními prvky a strojovny a přípravny teplé užitkové vody
" Obsluhu vzduchotechnických zařízení
" Provádění prací ve výškách
Nabízíme:
" Stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí
" Práci s moderním technickým vybavením v čistém pracovním prostředí
" Benefity (5týdnů dovolené, stravenky, pružná pracovní doba)
" Termín nástupu dohodou (ideálně 11/2016)
Místo je vhodné i pro OZP
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, s výkonem práce v sídle, bytech a ubytovně Nejvyššího správního soudu..
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce. Platové ohodnocení se řídí nařízením č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
Životopis s přehledným popisem dosavadní praxe zasílejte emailem na adresu: nadezda.pokorna@nssoud.cz nebo doručte na podatelnu soudu, a to do 30. 9. 2016. Nejvyšší správní soud si vyhrazuje právo tuto lhůtu zkrátit nebo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. U výběrového řízení budou testovány dovednosti uchazečů.
Dovolujeme si Vás upozornit, že osloveni budou pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené kvalifikační požadavky na danou pozici.
Zasláním materiálů s Vašimi osobními údaji dáváte Nejvyššímu správnímu soudu souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 14 760 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Reality

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha