Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MAXXNET.cz s.r.o.

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10616530788 | aktuálnost: 13. 7. 2016

  • SŠ vzdělání elektrotech. směru, praxe výhodou, nikoli nutností, ŘP sk. B, znalost silnoproudu/slaboproudu, všeobecné znalosti IT problematiky, operačních systémů, samostatnost, zodpovědnost za svěřené úkoly, svědomitost, komunikační dovednosti, vstřícný a proaktivní přístup ke klientovi, týmového ducha, schopnost plánovat, ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat v oboru, předpoklady pro práci ve výškách (odborné zaškolení v rámci pracovní náplně).

Nástupní mzda od 15000 Kč, po zapracování až 25 000 Kč, DPP - dle dohody, HPP - plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda - dle dohody, časově flexibilní pracovní doba, víkendový dohled na síti cca jeden víkend v měsíci, nástup po dohodě, možno ihned.
Nabízíme: zaměstnání ve stabilním zázemí dlouhodobě prosperující firmy, odborné vedení a podporu kvalifikovaným kolegou, průběžné zvyšování odborné profesní kvalifikace, univerzitní kurzy, atraktivní firemní benefity pro zaměstnance (stravenky, mobilní telefon i pro soukromé účely, domácí internet zdarma aj.), kompletní ošacení a obutí.
Pracovní náplň: montáž a servis klientských přípojek, výstavba a servis radiové a optické sítě, komunikace s cílovým klientem.
KO: Theurer René, e-mail: prace@maxxnet.cz, svůj životopis a žádost o místo zašlete e-mailem na adresu: prace@maxxnet.cz. V případě, že postoupíte do druhého kola výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat e-mailem. Předem děkujeme za zaslané žádosti. Prosím, netelefonujte!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha