Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MĚSTYS LOMNICE

Sekretáři (všeobecní)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11453220778 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Městys Lomnice vypisuje výběrové řízení na pozici Administrativní pracovník/-ce - referent/-ka sekretariátu.

Popis pracovní pozice:
Zabezpečuje sekretariát ÚML v plném rozsahu, zabezpečuje funkci podatelny a telefonní ústředny, agendu spisové služby a úkony související s datovými schránkami, pokladnu včetně cenin, agendu kontaktního místa veřejné správy (CZECHPOINT), obsluha místního rozhlasu, evidence a vymáháním místních s právních poplatků, vedení evidence služebních aut a vyúčtování cestovních příkazů, agenda odpadového hospodářství a zpětného sběru, agenda bytového a nebytového hospodářství ve spolupráci s místostarostou, nákup drobného spotřebního materiálu, evidence objednávek a dalších dokumentů ÚML, administrativa, archivnictví.

Podmínky pro přijetí:
vzdělání minimálně středoškolské ukončené maturitní zkouškou, výborná uživatelská znalost práce na PC, řidičské oprávnění skupiny B, samostatnost, zodpovědnost, výborné komunikační schopnosti v písemném i ústním projevu, odolnost proti stresu, časová flexibilita, výhodou je bydliště v Lomnici a blízkém okolí

Pracovní doba: Po, St : 7:30 - 17:00, ostatní dny 7:00 - 15:00.

Další informace včetně náležitostí a způsobu podání přihlášky naleznete na www.lomnice.cz. Uzávěrka podání přihlášek je do 05.10.2016 do 14:00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 1 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail