Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer strojírenské výroby

referenční číslo: 12103 | aktuálnost: 5. 12. 2016

Máte víceletou praxi s vedením velkých týmů ve strojírenské výrobě? Nerozhodí Vás bolístky každého nového projektu a umíte s chladnou hlavou nacházet řešení, přijímat nápravná opatření, aby se Vaši lidé nehroutili a zákazník dostal, co žádá?

Náplň práce

  • Kompletní řízení výrobního oddělení, vedení technologie a plánování
  • Zvyšování produktivity efektivity výroby
  • Zodpovědnost za plánování strojních a personálních kapacit
  • Reporting vedení podniku
  • Řízení výrobních nákladů
  • Odhalování příčin neefektivity výroby a stanovení nápravných opatření

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • Minimálně 5 let praxe na manažerské pozici ve strojírenském výrobním provozu
  • Praxi s vedením většího výrobního úseku nad 100 pracovníků
  • Schopnost činit rozhodnutí a umět si je obhájit u vedení společnosti
  • Schopnost motivovat své podřízené

Nabízíme:

  • Možnost realizace pro člověka, který má rád výzvy, který potřebuje náročné pracovní cíle
  • Zázemí velké společnosti
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Nástup: po dohodě
  • Místo výroku práce: Ostravsko

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha