Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ethanol Energy a.s.

Operátoři velínů pro chemickou výrobu (kromě zpracování ropy a zemního plynu)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11011550775 | aktuálnost: 31. 8. 2016

Náplň práce: obsluha technologického zařízení, manipulační práce, číštění strojů, odběry vzorků.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, spolehlivost, zodpovědnost, znalost práce na PC
Nabízíme: zaškolení, 5 týdnů dovolené, příplatky za nepřetržitý provoz, zvýhodněné stravování, možnost profesního růstu, pitný režim, možnost práce na centrálním velínu.
V případě zájmu se obracejte na uvedené kontakty, případně osobně v místě výkonu práce, ale vždy mějte připravený životopis
Místo výkonu práce: Školská 118, Vrdy

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha