Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Dělník ve skladu Bystrovany

(referenční číslo: 12-21-174999/JD)

Právě jste dokončili střední a hledáte práci? Nebo si chcete jenom přivydělat přes prázdniny?

Pak čtěte dál

Do skladu v Bystrovanech hledáme brigádníky

Náplň práce:

  • pomocné práce ve skladu
  • skládání obalů
  • vykládání na palety
  • likvidace odpadu (pet lahve apod.)

Práce je možno domluvit jen na některé dny, smlouva na zkrácený úvazek.

Požadujeme:

  • spolehlivost nezbytná!
  • časová flexibilita - ochota zůstat někdy déle
  • zručnost
  • fyzická zdatnost

Nabízíme:

Benefity:

  • mzda 70 Kč/h
  • směny ranní 6-14 a odpolední 14-22
  • smlouva prozatím do konce prázdnin

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis emailem na b.kurecova.174999{id}@graftonrecruitment.cz

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 144 Kč / měsíc
Region: Olomoucký kraj
Obor: Doprava, logistika, Ostatní, Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání