Typ nabídky

Minimální mzda

Software analytik (senior/junior)

referenční číslo: 71C5E66F | aktuálnost: 28.03.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Do týmu našeho klienta, skupinu IT firem, která se zaměřuje na vývoj vlastních IT produktů a softwaru, hledáme vhodné kandidáty na pozici Software analytik (senior/junior).

Co budete mít na starosti:
• analýzu uživatelských požadavků a systémových procesů, definici požadavků na vývoj IT systémů a jejich rozhraní, spolupráci na analýze zákaznických požadavků a návrhu řešení,
• práci s interním vývojovým frameworkem,
• podporu akceptačních testů a zavádění do vývoje,
• komunikaci s ostatními členy týmu a se zákazníkem, tvorbu systémové dokumentace,
• aplikaci know-how a zkušenosti s používanými technologiemi, trendy a IT metodikami v rámci aktivní účasti na projektech,
• práci na tuzemských i na mezinárodních projektech (Finsko, Srbsko).

Co byste měl/a splňovat:
• analytické myšlení, komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, flexibilita,
• znalost AJ na komunikativní úrovni,
• dobrá znalost SQL, UML,
• základní znalost objektového programování (C# a nebo Javascript),
• SŠ nebo VŠ vzdělání (technického směru),
• očekáváme zodpovědný přístup, samostatnost,
• bezúhonnost (doložená výpisem z evidence Rejstříku trestů).

Proč usilovat o tuto práci:
• práce na HPP, pružná pracovní doba,
• benefity: cafeterie, 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, notebook, sickdays, bonusy/prémie, a další,
• čeká na vás zajímavá a smysluplná práce na rozsáhlých projektech,
• máte možnost být u projektů od nabídky až po realizaci, získat technické know-how a účast i na mezinárodních projektech,
• budete mít k dispozici nové aplikace a nástroje,
• na účet společnosti si můžete pořídit libovolnou odbornou knížku, kurz nebo seminář, který vám pomůže ve vašem rozvoji a být lepší v tom, co děláte,
• nad rámec klasických benefitů se společně s budoucími kolegy můžete vydat na lyže a poznávací výlety, apod.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní