Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Project Controls, s.r.o.

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11792740760 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Pracoviště: Za Humny 3301/18, 697 01 Kyjov. Náplň práce: řízení každodenní operativní činnosti výrobních dělníků, organizování práce jednotlivým členům týmu, odpovědnost za zaškolení nových pracovních, zpracování technologické dokumentace a její údržba, vedení týmů (motivace a hodnocení výkonu dělníků, sledování plnění cílů), odpovědnost za dodržování předepsaných výrobních plánů a norem, plánování výroby, dodržování bezpečnosti práce, čistotoy a pořádku ve výrobě. Požadujeme: SŠ/ÚSO vzdělání technického směru výhodou (vení podmínkou), praxe z podobné pozice (nejlépe automotive), znalosti výrobní problematiky a norem (není podmínkou), velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, odolnost vůči stresu, asertivita, schopnost týmové spolupráce, schopnost adapatace na nové vznikající podněty ovlivňující chod výroby, dovednost školit výrobní operátory, ŘP sk. B. Své životopisy zasílejte na mail: personalistika@projectcontrols.cz. K pohovoru budete zváni na základě zaslaného životopisu. Prostor pro seberalizaci, odpovídající platové ohodnocení, možnost osobního a profesního růstu, odborného a jazykového vzdělávání, další bonusy.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Project Controls, s.r.o., Danuše Michálková, personalistika@projectcontrols.cz

Odpovědět na inzerát