Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Státní úřad inspekce práce

Odborní kontroloři služeb zaměstnanosti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11385860777 | aktuálnost: 8. 9. 2016

INSPEKTOR/-KA (pro region Jičín)
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup 1. 12. 2016, místo výkonu práce: Oblastní inspektorát práce pro Královéhradecký kraj a Pardubický kraj
- Náplň práce: Základní činností vykonávanou na tomto služebním místě je provádění inspekce práce (kontrolní činnosti) zejména v oblasti dodržování povinností vyplývajících z pracovněprávních předpisů o zaměstnanosti, dále pracovněprávních předpisů nebo i dalších předpisů. Kontrolní činnost je prováděna zpravidla na místě přímo u kontrolovaných subjektů a v případě potřeby s využitím služebního vozidla, které inspektor osobně řídí. Inspektor bude vykonávat kontrolní činnost zejména v regionu Jičín
- Uchazeč/-ka VŘ musí splňovat tyto předpoklady: je státním občanem ČR, občanem jiného členského státu EU nebo občanem státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru; dosáhl věku 18 let; je plně svéprávný; je bezúhonný, dosáhl vyššího odborného vzdělání; má potřebnou zdravotní způsobilost. Dále jsou vítány znalosti ZP, zákona o zaměstnanosti, z oblasti personalistiky, uživatelská znalost práce s PC, komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi, samostatné jednání a rozhodování, zodpovědnost, flexibilita, asertivita, řidičský průkaz sk. B. Bližší informace k volnému služebnímu místu a informace k podání žádosti jsou k dispozici na: http://www.suip.cz/oip08/uredni-deska-oip-kralovehradecky-a-pardubicky-kraj/ .
- Nabízíme: dovolená navíc
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: alena.ohnhauserova@suip.cz (Ing. Alena Ohnhäuserová)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 17 240 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha